HİKAYEMİZ
Kelime anlamı olarak "iki versiyon" anlamına gelen Di Versi; Butik Pastacılık, Ekmekçilik ve Tasarım Atölyesi konseptlerini bir araya getiren, her zaman canlı, yenilikçi ve farkında kalmayı hedefleyen iki kız kardeş tarafından kurulmuştur.
 
#kübradüzçekiç #kucukceycey kimdir?
Çocukluk yıllarından beri mutfakta mutlu olan Kübra'nın asıl yolculuğu üniversitede başladı. Endüstriyel Tasarım okurken bir yandan da Fransız pastacılığı ve Ekşi Maya Ekmekler ile ilgili araştırmalar yapıp ve eğitimler aldı, yemek fotoğrafçılığına olan ilgisini keşfetti.Blog yazmaya, fotoğraf ve tariflerini instagramdan paylaşmaya başladı/devam ediyor.Mezun olduktan hemen sonra Le Cordon Bleu'da Fransız Pastacılık ve Mutfak Kitap'tan Ekşi Maya Ekmekler ile ilgili eğitim aldı. Evde başladığı pasta ve ekmek yolculuğu şimdi Di Versi'de devam ediyor.
 
#salihadüzçekiç kimdir?
Endüstriyel Tasarım mezunu Saliha, üniversite yıllarında kişiye özel defter tasarımları yapmış daha sonra ise snail mail'e merak salmış ve çizimlerini kartpostala dönüştürmüştür. Di versi ile birlikte ise kişisel kırtasiye markasını kurma hayaline bir adım daha yaklaşmış olup diğer yandan iç mimari proje çalışmalarını sürdürmektedir.Ayrıca şuan şehirlinin de kullanımına açık olan atölyesinde, her cumartesi şehirlilere eğitmenler ile birlikte sanat atölyeleri düzenliyor.